Aktualności

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU "SŁODKI DODATEK"

W czwartek 20 grudnia 2018 r. został rozstrzygnięty Szkolny Konkurs na „słodki dodatek” do (szkolnego) drugiego śniadania. Konkurs miał na celu zachęcenie uczniów do zapoznania się z zagadnieniami zdrowego odżywiania, zwrócenia uwagi na dobór pełnowartościowych produktów. W konkursie udział wzięło 17 uczestników. Każdy z nich przyniósł ciekawy przepis wraz z zdjęciem swojego wyrobu – koktajlu, ciasteczek, muffinek, batoników. Propozycje przepisów były ciekawe i urozmaicone dlatego wszystkie zostały nagrodzone.

Nagrodzeni:

Majchrowska Natalia 4a  

Wawrzkiewicz Oskar 5c

Mikulska Magdalena 4b   

Janusz Dawid 4d

Antos Aleksander 4b        

Pomianek Natalia 5c

Lisak Emilia 4b                                                        

Dutka Aleksandra 4b

Kania Agnieszka 4a                                      

Urbala Nikodem 2d

Godzisz Jan 4b                                                         

Urbala Kamila 1e

Pomianek Anna 7b                                       

Wątróbska Kamila 5a

Najder Mateusz 2b                                       

Kopyt Aleksandra 7a

Najder Aleksander 5a