Aktualności

Akcja "Aniołek"

Akcja „Aniołek”  to inicjatywa uzdolnionych plastycznie uczniów, którzy mają dobre serca i odczuwają potrzebę pomagania innym.  Już od końca września na pozalekcyjnych zajęciach plastycznych, prowadzonych przez panią Elę Ficek, powstawały przepiękne figurki aniołków (i nie tylko…), które sprzedane zostały 9 grudnia podczas świątecznego kiermaszu w kościele pod wezwaniem Błogosławionej Karoliny . W tym roku na zajęcia przychodziło rekordowo dużo uczniów więc i aniołków było mnóstwo (ponad 200!). Kiermasz zakończył się sukcesem! Zebrane pieniądze przekazane zostaną na rzecz Podkarpackiego Hospicjum dla Dzieci.

Bardzo dziękujemy wszystkim za hojność, życzymy pięknych i radosnych Świąt Bożego Narodzenia!

Dziękujemy pani Ewie Augustyn – Ziemlińskiej, która pomogła nam podczas niedzielnego kiermaszu.

A pani Ela Ficek gorąco dziękuje swoim uczniom, którzy mocno zaangażowali się w tę akcję.