Aktualności

Tym razem o horrorach i thrillerach

W piątek 30 listopada, w andrzejkowe popołudnie, kilku gimnazjalistów wybrało się do biblioteki osiedlowej na kolejne „Spotkanie przy herbacie”. Tym razem rozmawialiśmy o przeczytanych horrorach i thrillerach. Okazuje się, że wśród nas są tacy, którzy lubią bać się przy czytaniu. 

Uczniowie z pasją opowiadali o mrocznych historiach przeczytanych przez nich w książkach. A oto niektóre z nich: S. King „TO”, J. Delaney „Lokatorka”, K. Ohlsson „Szklane dzieci”, C.R. Zafon „Książę mgły”, M. Szczygielski „Czarny młyn”, S. Jackson „Nawiedzony dom na wzgórzu”, L. Jones „Fabryka strachu”.

Polecano także coś z fantastyki: R. Riordan „Magnus Chase i bogowie Asgardu” oraz E. Białołęcka „Kroniki drugiego kręgu”.

Pani Beata, kierowniczka Filii Nr 13, przedstawiła nam thriller napisany przez Janusza Koryla pt. „Układ”. Co ciekawe, akcja książki rozgrywa się w Rzeszowie.