Aktualności

II miejsce w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców

Podczas finałowych rozgrywek w ramach Miejskich  Igrzysk Młodzieży Szkolnej w koszykówce chłopców  reprezentacja naszej szkoły  wywalczyła II miejsce.

Skład zespołu stanowili:

Jakub Hajduk,

Hubert Żołobajluk,

Wojciech Dudek,

Maksymilian Stachowicz,

Konrad Kamiński,

Aleksander Giża,

Kacper Kaniewski,

Igor Sieńko.

Mecze finałowe  rozgrywane były  w Zespole Szkół Sióstr Pijarek w Rzeszowie. W spotkaniach wzięły udział cztery zwycięskie drużyny etapu rozgrywek grupowych. Reprezentacja naszej szkoły rozegrała bardzo dobre spotkania pokonując w ładnym stylu drużyny: Energetyka (G-6) i  Szkoły Podstawowej Nr 21.  Nie udało nam się pokonać jedynie  gospodarzy, z którymi stoczyliśmy wyrównaną rywalizację. Ogółem na sześć rozegranych  spotkań przegraliśmy tylko jeden mecz. Najskuteczniejszym zawodnikiem S.P.18 okazał się  Jakub Hajduk.

Na wyróżnienie zasługują również: Hubert Żołobajluk i Wojciech Dudek. Całej drużynie gratulujemy rozegrania bardzo dobrych zawodów!!