Archiwum SP 1-3 2018/2019

Konkurs plastyczny "Jak oszczędzamy w rodzinie" - w ramach projektu "Kokosza, grosz do grosza"

W czerwcu 2019 roku w ramach projektu „Kokosza, grosz do grosza” zostały przeprowadzone lekcje na temat: „Robimy zakupy”. Uczniowie doskonalili umiejętność liczenia i posługiwania się pieniędzmi, kształtowali właściwe zachowanie w sklepie. Poznali sposoby oszczędzania i przechowywania pieniędzy. 7 czerwca odbył się konkurs plastyczny „Jak oszczędzamy w rodzinie?”, w którym wzięło udział 60 uczniów z klas: 1c, 1 f i 3 d. Dzieci wykonały prace dowolną techniką plastyczną.

 

Osoby nagrodzone:

 

Liwia Kulczycka kl. 1c

Maja Borysowicz kl. 1c

Emilia Świąder kl. 1c

Kamil Bachórz kl. 1f

Maja Łazorko kl. 1f

Natalia Chmura kl. 1f

Jakub Halicki kl. 3d

Kacper Cwynar kl. 3d

Roksana Kopeć 3d

 

Osoby wyróżnione

 

Aleksandra Szydłowska kl. 1c

Jakub Maciejewski kl. 1c

Olga Zając kl. 1c

Milena Widaj kl.1f

Oliwia Mikołowicz kl. 1f

Hanna Ryznar kl. 1f

Szymon Smycz kl. 1f

Tobiasz Babuchowski kl. 1f