Archiwum SP 1-3 2018/2019

Odkrywamy talenty- rozstrzygnięcie konkursu Mam Talent

W dniu 23 maja 2019r. odbyła się w naszej szkole 3 edycja konkursu Mam Talent dla uczniów klas 1-3. Dziękujemy uczniom za przedstawienie swoich pasji, gdyż odkrywanie talentów to niezwykle ciekawa przygoda. Pamiętajmy, że w każdym z nas drzemie jakiś ukryty talent-trzeba go tylko w sobie odnaleźć i stale rozwijać. Zainteresowanie konkursem było bardzo duże, a wzięło w nim udział 36 uczestników. Konkurs zorganizowano w świetlicy szkolnej. Wszyscy występujący zdobyli uznanie zgromadzonej publiczności i zostali nagrodzeni gromkimi brawami. Uczestnicy konkursu mieli okazję do   zaprezentowania swoich umiejętności wokalnych, recytatorskich, tanecznych, plastycznych i sportowych. W czasie występów dzieci widoczne było ogromne zaangażowanie i doskonałe przygotowanie.  

W konkursie Mam talent nagrodzono i wyróżniono następujących uczniów:

 

1.Antonina Piotrowska, kl. 3a – I miejsce

2.Hanna Kielar, kl. 2c – II miejsce

3.Anna Kubicka, kl. 2c– II miejsce

4.Michał Szeliga, kl. 2c– II miejsce

5.Oliwia Król, kl. 1d – III miejsce

6.Helena Łagowska, kl. 1d– III miejsce

7.Nina Siwiecka, kl. 1d– III miejsce

8.Marta Piegdoń, kl. 1f– III miejsce

9.Barbara Rzepka, kl. 3a - wyróżnienie

10.Anna Maciejewska, kl. 3a- wyróżnienie

11.Hanna Szynal, kl. 1d- wyróżnienie

12.Roksana Bilas, kl. 1d- wyróżnienie

13.Maja Zięba, kl. 1e- wyróżnienie

14.Kajetan Międlar, kl. 2e- wyróżnienie

 

Dziękujemy wszystkim uczestnikom i gorąco gratulujemy laureatom konkursu.