Archiwum SP 4-8 2018/2019

Wycieczka klas 4b, 4d i 4e

W poniedziałek 27 maja klasy 4b, 4d i 4e wybrały się na wycieczkę do Inwałd Park. Pogoda dopisała, a atrakcjom nie było końca. Uczniowie odwiedzili Warownię - malowniczo położony na wzgórzu przepięknie odwzorowany średniowieczny gród i dowiedzieli się, jak wyglądało życie przed wiekami.

W Zbrojowni uczestniczyli w żartobliwym pokazie multimedialnym o życiu rycerzy, mieli spotkanie z ogromnym smokiem ziejącym ogniem, a nawet strzelali z łuku.

W Inwałdzie oprócz podróży w czasie, w parę chwil udało nam się przeskoczyć kilka stref czasowych i dzięki Parkowi Miniatur zobaczyliśmy Koloseum, Mur Chiński, Wieżę Eiffla, Krzywą Wieżę w Pizie i wiele innych słynnych budowli z całego świata.

Poza tym uczniom udało się odnaleźć drogę w zielonym labiryncie, przeżyć chwile grozy w kinie 5D, popłynąć rwącą rzeką i skorzystać z wielu innych atrakcji miejscowego lunaparku.

Całą drogę powrotną pytali kiedy następna wycieczka do Inwałdu