Archiwum Gim 2018/2019

Projekt maskotki

Przez cały czerwiec trwał konkurs na projekt maskotki naszej szkoły.  Powstało ponad 100 prac, z których jury wybrało 30, które wyeksponowane zostały w holu. Przez dwa dni trwało głosowanie uczniów. Było bardzo emocjonująco, oddano kilka tysięcy głosów. Głosowanie było emocjonujące, a liczenie głosów żmudne…(co widać na zdjęciach).

W dniu zakończenia roku szkolnego zostały ogłoszone wyniki konkursu. I tak: nagrodę publiczności otrzymała Katarzyna Hałdaś, natomiast oficjalną maskotką Szkoły Podstawowej Nr 18 została przepiękna sówka, której autorem jest Kacper Wołowiec. Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Miłych i bezpiecznych wakacji!

Pomysłodawczynią konkursu była pani Anna Mikrut, a w organizacji pomagała pani Ela Ficek.