Archiwum Gim 2018/2019

Rozdanie dyplomów i nagród Olimpiady Olimpus sesja zimowa

Miło nam poinformować o wynikach i laureatach Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” – sesja zimowa 2019. Tym razem dyplomy laureata otrzymało w sumie 62 uczniów naszej szkoły, z czego 10 uczniów zajęło 1 miejsce i otrzymało grawerowane dyplomy wraz z nagrodą książkową, a 7 uczniów zajęło wysokie miejsce (od 2-5) i dodatkowo otrzymało nagrody książkowe.

Do konkursów, które odbyły się w dniach 5-9 listopada 2018 r. zgłosiło się 450 uczniów. Walczyli oni o osiągnięcia z 9 przedmiotów: języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, historii, chemii, fizyki, przyrody, biologii oraz geografii.

W podziękowaniu za dużą liczbę uczestników nasza szkoła otrzymała nagrodę książkową w postaci pięknego albumu.

Oto nasi laureaci:

 

Fizyka

Michał Grzesik, kl. 3AG, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Tomasz Paja, kl. 3AG, 7 miejsce, dyplom laureata

Szymon Cisek, kl. 3CG, 9 miejsce, dyplom laureata

 

Biologia

Małgorzata Gizińska, kl.3AG, 7 miejsce, dyplom laureata

 

Historia

Miłosz Jaremko, kl. 5d, 10 miejsce, dyplom laureata

 

Język angielski

Bartosz Zając, kl. 3DG, 9 miejsce, dyplom laureata

Laura Liptak, kl. 3DG, 9 miejsce, dyplom laureata

Aleksandra Kubicka, kl.4c, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Mia Barker, kl. 4a, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Michalina Koń, kl. 4c, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Karolina Kuźniar, kl.4b, 9 miejsce, dyplom laureata

Hanna Lasek, kl. 5d, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Emilia Trojanowska, kl. 5d, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Michał Waltoś, kl.5b, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Oliwia Kasza, kl. 5b, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Sophie Antaki, kl.5d, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Agata Lemiech, kl. 5d, 7 miejsce, dyplom laureata

Jakub Ciosmak, kl.5d, 9 miejsce, dyplom laureata

Sabina Misiaszek, kl.5d, 10 miejsce, dyplom laureata

Kamil Harbuz, kl. 6a, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Kinga Piczak, kl. 6c, 2 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Kamil Gwozdek, kl. 6a, 4 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Maja Tokarska, kl. 6b, 7 miejsce, dyplom laureata

Maciej Szeliga, kl. 6a, 10 miejsce, dyplom laureata

Kacper Wróblewski, kl. 7a, 9 miejsce, dyplom laureata

 

Język polski

Karolina Kuźniar, kl.4b, 7 miejsce, dyplom laureata  

Natan Purgacz, kl.4b, 8 miejsce, dyplom laureata

Lilianna Chyła, kl. 4b, 8 miejsce, dyplom laureata

Julia Dworzańska, kl.6a, 8 miejsce, dyplom laureata

Kamil Gwozdek, kl. 6a, 9 miejsce, dyplom laureata

Anna Pomianek, kl. 7b, 10 miejsce, dyplom laureata

 

Matematyka

Tomasz Paja, kl. 3AG, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Szymon Paja, kl. 3AG, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Martyna Ogonowska, kl. 3AG, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Daria Samolej, kl. 3BG, 9 miejsce, dyplom laureata

Michał Konior, kl. 3BG, 10 miejsce, dyplom laureata

Milena Budzyńska, kl.3BG, 10 miejsce, dyplom laureata

Szymon Stachowicz, kl. 5b, 8 miejsce, dyplom laureata

Maciej Szeliga, kl.6a, 6 miejsce, dyplom laureata

Kamil Gwozdek, kl. 6a, 8 miejsce, dyplom laureata

Anna Pomianek, kl. 7b, 9 miejsce, dyplom laureata

Przyroda

Karolina Kuźniar, kl. 4b, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Weronika Zielińska, kl. 4b, 7 miejsce, dyplom laureata

Mieszko Gubernat, kl. 4e, 10 miejsce, dyplom laureata

Damian Muszyński, kl.4b, 10 miejsce, dyplom laureata

Kaja Grubman, kl. 6b, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Aleksandra Woźny, kl.6a, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa

Kinga Piczak, kl.6c, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Oliwia Dziedzic, kl.6c, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Anna Łyszczarz, kl.6b, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Martyna Sowa, kl.6c, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Piotr Pipała, kl.6b, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Daniel Kokoszka, kl.6b, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Filip Kopacz, kl.6a, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Maja Tokarska, kl. 6b, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Dawid Siembrzuch, kl.6b, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa

Patrycja Świąder, kl. 6a, 6 miejsce, dyplom laureata

Izabela Cieszyńska, kl. 6b, 7 miejsce, dyplom laureata

Kamil Gwozdek, kl. 6a, 7 miejsce, dyplom laureata

Julia Dworzańska, kl. 6a, 7 miejsce, dyplom laureata

Michał Rakocy, kl. 6c, 10 miejsce, dyplom laureata

Igor Rutkowski, kl. 6a, 10 miejsce, dyplom laureata

 

Gratulujemy sukcesów naszym uczniom i dziękujemy nauczycielom, którzy ich przygotowywali.