Aktualności 2019/2020

Kiermasz Zimowy

Kolejny grudzień i kolejne święta Bożego Narodzenia zbliżają się wielkimi krokami. Po raz kolejny korytarz przy naszej szkolnej świetlicy zapełnił się stołami pełnymi świątecznych różności, wśród których znalazły się własnoręcznie wykonane bożonarodzeniowe dekoracje, m.in. choinki z szyszek, makaronu, sznurka, wstążek i koralików, wspaniałe stroiki ozdobione świerkowymi gałązkami, suszoną  cytryną i pomarańczą oraz koralikami, bombki ozdobione kolorowymi wstążkami i cekinami oraz z sizalowych sznurków, aniołki, świąteczne wieńce i kartki, gipsowe szopki oraz pachnące pierniki. Nie zabrakło też Mikołaja, reniferów i bałwanków. Wszystkie ozdoby na kiermasz wykonane zostały z dużą starannością i pomysłowością przez rodziców i dzieci biorące udział w konkursie rodzinnym "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa", a także były dziełem nauczycielek pracujących w świetlicy szkolnej. Kiermasz wzbudził duże zainteresowanie zarówno rodziców jak i dzieci i upłynął w miłej przedświątecznej   atmosferze. Swój udział, zaangażowanie i czas na kiermaszu oddali nam rodzice naszych uczniów z Rady Rodziców, Panie: Joanna Syty, Anna Purgacz, Aneta Gruszka – Tatara, Mariola Hadam, Agnieszka Pawiak oraz Pan Marcin Wróbel.

Wszystkim im bardzo dziękujemy za pracę, czas, zaangażowanie i wsparcie!

Słowa podziękowania kierujemy także do rodziców i uczniów oraz nauczycieli i innych pracowników szkoły, którzy nabyli świąteczne ozdoby na naszym kiermaszu, z którego dochód przeznaczony zostanie na zakup różnego rodzaju pomocy do świetlicy szkolnej.