Zapraszamy do obejrzenia filmików z roku szkolnego 2018/2019

Jest to drugi z 7 filmów konkursowych na który możesz zgosować na naszym kanale YouTube!

Kanał filmowy Szkoły Podstawowej nr 18 w Rzeszowie

Jest to pierwszy z 7 filmów konkursowych na który możesz zgosować na naszym kanale YouTube!

Kanał filmowy Szkoły Podstawowej nr 18 w Rzeszowie

W dniu 5 lutego 2019 roku nasza szkoła wzięła udział w corocznej akcji w ramach Dnia Bezpiecznego Internetu pod hasłem: "Dzień Bezpiecznego Internetu: Działajmy razem!".

Wśród inicjatyw, jakie podjeliśmy  w ramach obchodów  DBI 2019 było przygotowanie przez uczniów wszystkich klas szkoły podstawowej plakatów promujących bezpieczne zachowania w sieci. Prace te zostały zostały wyeksponowane w holu głównym szkoły oraz na drzwiach każdej klasy.

Ponadto uczniowie klasy 3GA przygotowali i przeprowadzili quiz wśród uczniów i nauczycieli naszej szkoły nt. działania Internetu oraz bezpiecznego funkcjonowania w sieci.  Wszyscy, którzy udzielili poprawnej odpowiedzi mogli liczyć na słodki upominek :-)