Archiwum Gim 2017/2018

Wyniki OLIMPUSA 2017/2018 z sesji wiosennej - 77 laureatów!

Miło nam poinformować o kolejnym szkolnym rekordzie liczby laureatów Ogólnopolskiej Olimpiady Przedmiotowej „Olimpus” – sesja wiosenna 2018. Tym razem dyplomy laureata otrzymało 77 uczniów. W konkursach, które odbyły się w dniach 19-23 marca 2018 r. uczestniczyło 262 uczniów. Walczyli oni o osiągnięcia z 10 przedmiotów: języka polskiego, matematyki, języka angielskiego, języka niemieckiego, historii, chemii, fizyki, przyrody, biologii oraz geografii.

W podziękowaniu za dużą liczbę uczestników nasza szkoła otrzymała nagrodę książkową. Pierwszy raz w historii szkoły uczeń klasy 5b Maciej Szeliga otrzymał specjalne wyróżnienie w postaci dyplomu Omnibusa i nagrodę książkową za zdobycie łącznie ponad 1000 punktów ze wszystkich olimpiad w sesji wiosennej.

Oto nasi laureaci:

przyroda:

  • Wiktor Kaczmarek, kl. 6b, 3 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Kinga Piczak, kl. 5b, 4 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Aleksandra Woźny, kl. 5b, 4 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Wiktor Pieńkos, kl. 5b, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Maciej Szeliga, kl. 5b, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Daniel Kokoszka, kl. 5a, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Anastazja Dymek, kl. 6b, 6 miejsce, dyplom laureata,
  • Olga Mazela, kl. 4b, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Mateusz Domański, kl. 4a, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Martyna Walicka, kl. 5a, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Kamila Kwiatkowska, kl. 4b, 8 miejsce, dyplom laureata,
  • Anna Łyszczarz, kl. 5a, 8 miejsce, dyplom laureata,
  • Amelia Zając, kl. 6b, 8 miejsce, dyplom laureata,
  • Katarzyna Cwynar, kl. 4d, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Martyna Sowa, kl. 5b, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Maciej Wikiera, kl. 6b, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Jakub Kałamarz, kl. 6a, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Miłosz Majcher, kl. 4d, 10 miejsce, dyplom laureata,
  • Szymon Stachowicz, kl. 4b, 10 miejsce, dyplom laureata,
  • Joanna Kałamarz, kl. 4a, 11 miejsce, dyplom laureata,
  • Oliwia Dziedzic, kl. 5a, 11 miejsce, dyplom laureata,
  • Eliza Marlińska, kl. 5a, 11 miejsce, dyplom laureata,
  • Agata Lemiech, kl. 4d, 12 miejsce, dyplom laureata,
  • Gabriela Matuszewska, kl. 4c, 12 miejsce, dyplom laureata,
  • Paweł Hul, kl. 4a, 12 miejsce, dyplom laureata,
  • Julia Janik, kl. 4a, 12 miejsce, dyplom laureata,
  • Kaja Grubman, kl. 5a, 12 miejsce, dyplom laureata,
  • Jakub Ciosmak, kl. 4d, 13 miejsce, dyplom laureata,
  • Barbara Wawrzoła, kl. 4c, 13 miejsce, dyplom laureata,
  • Tymon Ślęczka, kl. 4b, 13 miejsce, dyplom laureata,
  • Alicja Włodyka, kl. 4a, 14 miejsce, dyplom laureata,
  • Aleksander Najder, kl. 4a, 14 miejsce, dyplom laureata,
  • Julia Tomkowicz, kl. 4b, 14 miejsce, dyplom laureata,
  • Maja Tokarska, kl. 5a, 14 miejsce, dyplom laureata,

matematyka:

  • Tomasz Paja, kl. 2AG, 2 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Szymon Paja, kl. 2AG, 4 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Kamila Kwiatkowska, kl. 4b, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Hubert Szychowicz, kl. 2DG, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Wiktoria Rak, kl. 4b, 6 miejsce, dyplom laureata,
  • Hubert Gaweł, kl. 3AG, 6 miejsce, dyplom laureata,
  • Wiktor Pieńkos, kl. 5b, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Maciej Szeliga, kl. 5b, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Maria Wiglusz, kl. 3BG, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Marek Sobala, kl. 2BG, 8 miejsce, dyplom laureata,
  • Szymon Stachowicz, kl. 4b, 11 miejsce, dyplom laureata,
  • Anna Pomianek, kl. 6a, 11 miejsce, dyplom laureata,
  • Laura Liptak, kl. 2DG, 11 miejsce, dyplom laureata,
  • Olga Mazela, kl. 4b, 14 miejsce, dyplom laureata,
  • Emilia Trojanowska, kl. 4d, 15 miejsce, dyplom laureata,

język angielski:

  • Emilia Trojanowska, kl. 4d, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Agata Lemiech, kl. 4d, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Gabriela Bednarz, kl. 3AG, 6 miejsce, dyplom laureata,
  • Maciej Szeliga, kl. 5b, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Magdalena Cwynar, kl. 6a, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Hanna Lasek, kl. 4d, 9 miejsce, dyplom laureata,
  • Justyna Zięba, kl. 4d, 12 miejsce, dyplom laureata,
  • Kamil Gwozdek, kl. 5b, 12 miejsce, dyplom laureata,
  • Kacper Wróblewski, kl. 6a, 12 miejsce, dyplom laureata,
  • Laura Liptak, kl. 2DG, 12 miejsce, dyplom laureata,
  • Miłosz Motyka, kl. 3BG, 13 miejsce, dyplom laureata,
  • Jakub Ciosmak, kl. 4d, 14 miejsce, dyplom laureata,
  • Sophie Antaki, kl. 4d, 15 miejsce, dyplom laureata,
  • Tomasz Paja, kl. 2AG, 15 miejsce, dyplom laureata,

chemia:

  • Martyna Ogonowska, kl. 2AG, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Hubert Szychowicz, kl. 2DG, 7 miejsce, dyplom laureata,
  • Daria Samolej, kl. 2BG, 8 miejsce, dyplom laureata,
  • Maria Olchowy, kl. 2AG, 10 miejsce, dyplom laureata,
  • Dominika Baran, kl. 2CG, 14 miejsce, dyplom laureata,

fizyka:

  • Szymon Cisek, kl. 2CG, 1 miejsce, grawerowany dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Tomasz Paja, kl. 2AG, 5 miejsce, dyplom laureata i nagroda książkowa,
  • Szymon Paja, kl. 2AG, 10 miejsce, dyplom laureata,

język polski:

  • Wiktor Kaczmarek, kl. 6b, 10 miejsce, dyplom laureata,
  • Kornelia Wilk, kl. 2BG, 12 miejsce, dyplom laureata,

historia:

  • Miłosz Jaremko, kl. 4d, 6 miejsce, dyplom laureata,
  • Aleksandra Malinowska, kl. 3AG, 11 miejsce, dyplom laureata,

biologia:

  • Małgorzata Gizińska, kl. 2AG, 6 miejsce, dyplom laureata,
  • Maria Wiglusz, kl. 3BG, 7 miejsce, dyplom laureata.

Gratulujemy sukcesów naszym uczniom i dziękujemy nauczycielom, którzy ich przygotowywali: p. S. Wiśnickiej, p. U. Szalacha, p. M. Kuduk, p. A. Fabińskiemu, p. A. Chorzępie-Dutka, p. K. Bara-Bać, p. M. Głazowi, p. M. Czajka, p. A. Żmudzie, p. R. Husowi, p. M. Grębowskiej-Dziedzic, p. A. Zajdel, p. K. Lorek, p. P. Wikierze i p. B.Tutaj.