Archiwum Gim 2017/2018

Konkurs "English Idioms & Proverbs" rozstrzygnięty!

Znani są już zwycięzcy konkursu „English Idioms & Proverbs”. Ilość i jakość prac przygotowanych przez uczniów bardzo utrudniły zadanie organizatorom. Warto zauważyć, że wszyscy uczestnicy konkursu wykazali się niesamowitą kreatywnością i pomysłowością.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce – Kacper Wróblewski 6a

II miejsce – Asia Grygiel 7b

III miejsce – Julia Janik 4a

Uczniowie wyróżnieni:

Kornelia Kasiak, Basia Kotula, Nikola Piwowarska, Aleksandra Kras, Bianka Magdoń, Nikola Kozak, Kasia Barczak, Julita Dudek, Paulina Misiaszek, Klaudia Ludera, Kasia Jabłońska, Paulina Darasz, Kasia Cwynar, Dominika Majchrowicz, Milena Rachwalska, Karol Hadam, Ania Pomianek, Julia Antoniewicz, Maja Rachwalska, Kamila Kwiatkowska, Jakub Kurasz, Luiza Hadam, Kamila Wątróbska, Natalia Pomianek, Nadia Magdoń, Nadia Bomba.

 

Serdecznie gratulujemy!!!

Zespół nauczycieli języka angielskiego