Archiwum Gim 2016/2017

Brązowe medale zawisły na szyjach naszych piłkarek nożnych

Bardzo miłą niespodziankę sprawiły nam nasze dziewczyny. W rozegranych zawodach Gimnazjady w Piłce Nożnej Dziewcząt uplasowały się na trzecim stopniu podium.

W trakcie trzydniowej rywalizacji nasz zespół przeżywał lepsze i gorsze chwile, a kluczowym meczem okazał się ostatni, podczas którego po zaciętej rywalizacji z Gimnazjum JP II i indywidualnej akcji Zuzanny Cupryś, zwyciężyliśmy 1-0. Zwycięstwo to dało nam tyle samo punktów, ile uzyskały jeszcze dwie inne szkoły, ale na szczęście lepsza różnica bramek spowodowała, iż to nasze dziewczęta mogły cieszyć się z trzeciego miejsca w Rzeszowie.

Skład naszej reprezentacji:

  • Gołąb Anna
  • Marciniec Alicja
  • Zielonka Gabriela
  • Mita Oliwia
  • Porada Wiktoria
  • Stachów Wiktoria
  • Konefał Oliwia
  • Świder Maja
  • Świder Klaudia
  • Cupryś Zuzanna

Gratulujemy!