Archiwum Gim 2016/2017

ENERGYLANDIA - ekstremalna zabawa

W ramach Programu Osiedlowego uczniowie naszego Gimnazjum mieli okazję spędzić niezapomniany dzień w Energylandii – Rodzinnym Parku Rozrywki w Zatorze. We wtorek, 9 maja, mimo bardzo zmiennej pogody młodzież skorzystała z najróżniejszych atrakcji tego najpopularniejszego w Polsce wesołego miasteczka. Park ze swoją specjalnie dobraną tematyczną dekoracją i scenografią podzielony jest na 3 strefy.

Nasi uczniowie upodobali sobie strefę ekstremalną – prawdziwy raj dla wszystkich entuzjastów adrenaliny. Znajdujące się tam urządzenia takie jak RollercoasterMayan czy Viking dostarczają dreszczyku nieprawdopodobnych emocji. Podobnie jest w przypadku wielkiej obrotowej ławki „Apocalipto” , czy potężnego wahadła „Aztek Swing”.

Jednym słowem - niezapomniany wyjazd, ekstremalne przeżycia!!!