Archiwum Gim 2016/2017

Sukces w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym

"Życie bajką jest. Stworki, skrzaty i kłobuki" - to hasło XXI edycji Ogólnopolskiego Konkursu organizowanego przez Młodzieżowy Dom Kultury w Lidzbarku Warmińskim. Jest to konkurs literacki i plastyczny. W kategorii plastycznej wzięli udział uczniowie naszej szkoły, zainspirowani przez panią Elę Ficek. Temat rozbudził wyobraźnię młodych twórców. Powstały niesamowite prace wykonane w różnych technikach plastycznych. Nic więc dziwnego, że osiągnęliśmy ogromny sukces! Nagrodzeni zostali: Emilia Surmacz z klasy I CG, Michał Fura z klasy 1 AG (równorzędne nagrody główne) i Daria Samolej z klasy 1 BG ( Nagroda Specjalna Dyrektora MDK).

Do Lidzbarka Warmińskiego jest niestety bardzo daleko więc nie mogliśmy uczestniczyć w uroczystości rozdania nagród. Ale nagrody "przyfrunęły" do laureatów...Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!