Gabinet stomatologiczny

stomatolog

Gabinet Stomatologiczny w naszej szkole

W Szkole Podstawowej Nr 18 w Rzeszowie funkcjonuje prywatny Gabinet Stomatologiczny NZOZ DUODENT, który posiada podpisaną umowę z Narodowym Funduszem Zdrowia na leczenie i profilaktykę dzieci i młodzieży do ukończenia 18 r.ż.
W ramach umowy Pacjentom przysługuje:

PROFILAKTYKA:

-  Bezpłatny przegląd stomatologiczny 3 razy w roku
-  Bezpłatne lakierowanie zębów stałych lakierem fluorkowym 4 razy w roku –   wykonywane przez lekarza
-  Bezpłatne lakowanie zębów szóstych do ukończenia 8 r.ż.
-  Bezpłatne usuwanie kamienia nazębnego 1 raz w roku.
*nie można łączyć fluoryzacji wykonywanej przez higienistkę stomatologiczną z fluoryzacją wykonywaną przez lekarza dentystę.
LECZENIE:

- Bezpłatne leczenie próchnicy w zębach stałych i mlecznych.
 Wypełnienia zębów stałych refundowane przez NFZ :
                        *  materiał kompozytowy światłoutwardzalny do zębów siecznych i kłów
                        *  amalgamat srebra do zębów trzonowych i  przedtrzonowych

UWAGA: w Gabinecie Szkolnym DUODENT nie stosuje się amalgamatów.

Używane są wyłącznie materiały kompozytowe, światłoutwardzalne
 - bezpłatne leczenie kanałowe
 - Chirurgia - bezpłatne ekstrakcje.

Do wszystkich zabiegów przysługuje bezpłatne znieczulenie. Przed podaniem znieczulenia wymagane jest uzupełnienie ankiety zdrowotnej przez rodziców.
Każdy zabieg stomatologiczny u osoby niepełnoletniej przeprowadzany jest po uprzednim porozumieniu się pisemnie lub telefonicznie z rodzicem lub opiekunem dziecka.
Jako, że Gabinet Stomatologiczny NZOZ DUODENT świadczy szeroki zakres usług istnieje możliwość skorzystania z leczenia odpłatnego ( kolorowe wypełnienia dla dzieci, materiały najlepszej jakości).
Gabinet Stomatologiczny jest czynny w :
- poniedziałki 8:00- 13:00
- czwartki 8:00 - 13:00
- piątki 8:00 - 12: 00

Świadczeń stomatologicznych udziela lek. dent. Monika Krajewska.

Wszelkie informacje, rejestracja oraz cennik usług dostępne są bezpośrednio w Gabinecie Stomatologicznym lub pod numerem telefonu:  530703070 w godzinach od 8:00- 16:00.

Kierownik placówki lek. dent. Beata Mazur

tel. 17- 8507677