Nasze sukcesy 2017/2018

Rozstrzygnięcie konkursu plastyczno-technicznego "Wiosenny bukiet"

Konkurs plastyczno-techniczny pt.: "Wiosenny bukiet" został rozstrzygnięty. Był on adresowany do uczniów klas I-III sp, którzy w sposób twórczy, za pomocą dowolnej techniki plastycznej chcieliby się wypowiedzieć zgodnie z jego tematem. Głównymi celami konkursu były: rozwijanie wyobraźni twórczej dzieci, ich kreatywności i zdolności artystycznych oraz wypracowanie cierpliwości i umiejętności skupienia nad wykonywaną pracą, a także stworzenie możliwości jej zaprezentowania. Podczas oceny jury zwracało uwagę na poziom aktywności twórczej uczestników konkursu, umiejętność łączenia przez nich różnych technik, oryginalne ujęcie tematu oraz formę i ilość włożonej pracy.

Uczestnicy konkursu wykazali się pomysłowością i kreatywnością. Ich prace były wykonane starannie i z wykorzystaniem różnorodnych technik plastycznych. Jury miało niełatwe zadanie wyłonienia laureatów konkursu.

 

Nagrody zdobyli:

I miejsce      

Amelia Kosim kl. 2d

II miejsce      

Maja Rachwalska kl. 3c

III miejsce

Mateusz Pytko kl. 1a

Emilia Laskowska kl. 2d

Wyróżnieni zostali:

Maciej Misiewicz kl. 1e

Milena Rachwalska kl. 1b

Bartłomiej Kraska kl. 2b

Milena Bąk kl. 1a

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!