Nasze sukcesy 2017/2018

Rozstrzygnięcie konkursu "Najładniejsza zakładka do książki"

W dniu 10.05.2018 r. odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie konkursu "Najładniejsza zakładka do książki", zorganizowanego w ramach Światowego Dnia Książki i Praw Autorskich 2018, który obchodziliśmy w naszej świetlicy. Na konkurs wpłynęło 25 prac. Wszystkie były ciekawe i atrakcyjne. Wybór był bardzo trudny, w związku z tym nagrodzonych zostało aż 10 prac:

I miejsce

Rachwalska Maja 3c

Rachwalska Milena 1b

Majchrowska Natalia 3a

 

II miejsce

Zakorczmenna Iga 1b

Kania Agnieszka 3d

Halicki Jakub 2d

 

III miejsce

Łuksik Weronika 1b

Kuźniar Karolina 3b

Bosek Nadzieja 3c

Wisłocka Malena 3a

 

Wszystkim dzieciom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za udział w konkursie. Zapraszamy równocześnie do brania udziału w innych konkursach.