Nasze sukcesy 2017/2018

Nagroda i wyróżnienie w Międzyświetlicowym Konkursie Plastycznym "Znaczek z dalekiej podróży - Afryka"

Afryka to kontynent ogromnych gór, tropikalnych lasów deszczowych, trawiastych sawann, trzech wielkich pustyń i najdłuższej rzeki świata. Dzieci z naszej świetlicy, przygotowując prace na Międzyświetlicowy Konkurs Plastyczny "Znaczek z dalekiej podróży - Afryka" starały się uchwycić siłę, duszę i piękno ciepłych barw (czerwień, pomarańcz, imbirowe odcienie, hebanowy akcent) tej przepięknej i tajemniczej krainy.

W dniu 24 kwietnia 2018 r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród i dyplomów w Szkole Podstawowej Nr 17 z Oddziałami Integracyjnymi im. Strzelców Podhalańskich w Rzeszowie. Dwie uczennice z naszej szkoły stały się laureatkami tego konkursu. Nagrodę zdobyła Amelka Nowak z klasy 2b, a wyróżnienie otrzymała Nadia Pawiak z klasy 1b. Opiekunami prac były panie A. Opalińska i M. Idzik.

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!