Nasze sukcesy 2017/2018

Mamy mistrza w grze w warcaby

W dniu 18.04.2018r. odbył się Międzyświetlicowy Turniej Warcabowy w Szkole Podstawowej 16 w Rzeszowie. Zawody zgromadziły uczniów z klas drugich i trzecich z 11 szkół podstawowych Miasta Rzeszowa. Czas spędzony na turnieju był okazją do nawiązania kontaktów z rówieśnikami, rozwijania zdolności twórczego myślenia i przestrzegania reguł gry. Podczas konkursu na buziach zawodników widoczne były skupione miny i koncentracja. Wykonanie każdego ruchu pionkiem było decyzją przemyślaną i analizowaną. Zawodnicy kibicowali sobie nawzajem.

Naszą szkołę na turnieju reprezentowali: Hubert Warzocha 3a i Igor Skitał 2c. Bardzo miło nam poinformować, że w kategorii klas trzecich I miejsce w turnieju zajął uczeń naszej szkoły Hubert Warzocha. W klasach drugich Igor Skitał zdobył 5 miejsce. Na uroczystym rozdaniu nagród zawodnicy otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe.

Bardzo serdecznie gratulujemy sukcesu i gry zgodnej z zasadami fair play. Jednocześnie zachęcamy wszystkich do gry w warcaby, która sprzyja wszechstronnemu rozwojowi dzieci.