Nasze sukcesy 2017/2018

Drugie miejsce i wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Najoryginalniejsza kartka wielkanocna"

W dniu 22.03.2018 r. odbyło się rozdanie nagród w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Najoryginalniejsza kartka wielkanocna" w Szkole Podstawowej nr 9 w Rzeszowie. Podczas uroczystości, uczniowie klasy 3 z tamtejszej szkoły, zaprezentowali przedstawienie pt. Wielkanocne obyczaje. Dzieci przedstawiły zwyczaje świąteczne w Polsce i ciekawostki o świętach z różnych krajów. Inscenizacja przybliżyła zebranym gościom atmosferę zbliżających się świąt. 

Podczas uroczystości przyznano nagrody za konkurs "Najoryginalniejsza kartka wielkanocna". Z wielką satysfakcją informujemy, że uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody. Drugie miejsce zajął Jakub Micał z klasy 1d, a wyróżnienie zdobył Aleksander Bajorek z klasy 2a. Opiekunami prac dzieci były panie A. Ustrobińska i A. Stefańska.

Gratulujemy chłopcom sukcesu w konkursie!