Nasze sukcesy 2017/2018

Nagroda oraz wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "ZIMOWE KRAJOBRAZY - BIAŁE SZALEŃSTWO"

Zima to piękna pora roku, tajemnicza i pobudzająca wyobraźnię. Zimowy krajobraz tworzą przede wszystkim niekończące się kobierce z bieli, pokrywające cały świat aż po horyzont. Dzieci z naszej świetlicy dostrzegły piękno najzimniejszej pory roku tworząc piękne prace na Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "ZIMOWE KRAJOBRAZY – BIAŁE SZALEŃSTWO", organizowany przez SP Nr 8 w Rzeszowie. Z niecierpliwością czekały na rozstrzygnięcie…

Wyniki konkursu – mamy zwycięzców!

Z radością informujemy, że dwie uczennice z naszej szkoły Paulina Ziaja z klasy 2c została nagrodzona oraz Lena Cetnarowicz z klasy 2d otrzymała wyróżnienie. Opiekunem była p. Aneta Opalińska. Uroczyste wręczenie dyplomów oraz nagród rzeczowych odbyło się 9 marca.

Dziewczynkom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów artystycznych!