Nasze sukcesy 2017/2018

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie "Pocztówka z Rzeszowa"

W dniu 25.01.2018r. odbyło się w Muzeum Okręgowym w Rzeszowie uroczyste podsumowanie IV edycji Międzyszkolnego Konkursu "Pocztówka z Rzeszowa" pod hasłem: Pokaż nam współczesny Rzeszów. Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 1 w Rzeszowie. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, gdyż zgłoszono na niego prace z 33 szkół i przedszkoli. Na uroczystości została przedstawiona krótka historia poczty i pocztówek. Następnie laureaci konkursu otrzymali z rąk pani dyrektor SP1 dyplomy i upominki. W sali muzeum zorganizowano wystawę pokonkursową nagrodzonych prac plastycznych, którą można obejrzeć do 11 lutego 2018 r.

Uczennica naszej szkoły Oliwia Tokarska z kl. 1c, otrzymała wyróżnienie w tym konkursie.

Bardzo serdecznie gratulujemy.    

Relacje z tego wydarzenia można obejrzeć w poniższym linku:

https://www.youtube.com/watch?v=eWZt7ZqzlIU