Nasze sukcesy 2017/2018

Międzyświetlicowy konkurs plastyczny "Moja magiczna kraina"

17 stycznia 2018 r. odbyło się uroczyste wręczenie nagród w Międzyświetlicowym konkursie plastycznym "Moja magiczna kraina". Organizatorki konkursu, pani Barbara Więch oraz pani Katarzyna Kicińska, przeprowadziły już II edycję tego konkursu. Temat tej edycji konkursu brzmiał: "To mi się chyba śni". I tym razem uczniowie z rzeszowskich szkół i naszej również, dopisali! Dostarczono 47 prac. Były one bardzo różnorodne, kolorowe, pomysłowe i kreatywne. Nagrodzone zostały prace plastyczne z I kategorii wiekowej - klasy I-III. Dyplomy i nagrody wręczyła laureatom pani Wicedyrektor Bernadetta Miazga -Nycz.

Nagrody:

I miejsce         Chyłek Magdalena     Szkoła Podstawowa nr 29 w Rzeszowie

II miejsce        Sikora Krystian         Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Rzeszowie

III miejsce       Polak Amelia            Szkoła Podstawowa nr 26 w Rzeszowie

 Wyróżnienia:

Urbanek Jakub           Szkoła Podstawowa nr 28 w Rzeszowie

Szostek Marlena        Szkoła Podstawowa nr 8 w Rzeszowie

Hnatów Filip               Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 9 w Rzeszowie                

Wiktoria Łuksik          Szkoła Podstawowa nr 18 w Rzeszowie

 

Osobom nagrodzonym jeszcze raz serdecznie gratulujemy i czekamy na Wasz udział w kolejnej edycji konkursu!