Nasze sukcesy 2017/2018

"Wesołe świąteczne choinki"

W dniu 21 grudnia 2017 roku rozstrzygnięty został Międzyświetlicowy konkurs plastyczno-techniczny pt. "Wesołe świąteczne choinki". Konkurs zorganizowany został przez świetlicę Szkoły Podstawowej nr 18 oraz świetlicę działającą przy Parafii pw. Bł. Karoliny Kózki w Rzeszowie. Prace konkursowe były  bardzo różnorodne, starannie wykonane oraz pomysłowe. Ich atrakcyjność sprawiła, że nagrodzone zostały wszystkie wesołe świąteczne choinki.  Nagrody uroczyście wręczała pani wicedyrektor Bernadetta Miazga - Nycz.

Dzieci nagrodzone to:

I miejsce     

Aleksandra Dutka kl. 3b

Natalia Majchrowska kl. 3a

II miejsce    

Agnieszka Kania kl. 3d

Vanessa Pleśniak kl. 2b

III miejsce   

Wiktoria Łachoda kl. 1a

Julia Kura kl. 1b

Wyróżnienia:

Anna Maciejewska kl. 2a

Amelia Stachowicz kl. 2b

Damian Pernak kl. 2d

Wiktoria Łuksik kl. 3b

Kamila Kos kl. 1d

Maciej Misiewicz kl. 1e

Weronika Łuksik kl. 1b

Szymon Słupek kl. 1c

Nikodem Urbala kl. 1d

Iga Zakorczmenna kl. 1b

Milena Woś kl. 3e

Paulina Ziaja kl. 2c

Mateusz Pytko kl. 1a

Wszystkim nagrodzonym dzieciom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!