Nasze sukcesy 2017/2018

Rozstrzygniecie IX Miedzyszkolnego Konkursu Dziecięcej Twórczości Plastycznej pt. "Bombka Bożonarodzeniowa"

Dnia 18.12.2017r. w Szkole Podstawowej nr 28 w Rzeszowie odbyło się rozstrzygniecie IX Miedzyszkolnego Konkursu Dziecięcej Twórczości Plastycznej pt. "Bombka Bożonarodzeniowa". Konkurs ten cieszył się dużym zainteresowaniem, ponieważ czas poprzedzający święta Bożego Narodzenia jest czasem niezwykle magicznym, wypełnionym ciepłem rodzinnego domu. Zgłoszone do konkursu bombki były oryginalne, ciekawe, niepowtarzalne, wykonane z różnego rodzaju materiałów. Gratulacje należą się wszystkim uczestnikom i ich rodzicom za chęci, pomysł i ogrom pracy włożony w wykonanie bombki.

Nagrodę otrzymał: Stanisław Antaki uczeń klasy Ie

Wyróżnienie otrzymali: Julia Kura uczennica klasy Ib i Kacper Nobis uczeń klasy Ie

Serdecznie gratulujemy sukcesu!