Nasze sukcesy 2017/2018

Konkurs rodzinny "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa" został rozstrzygnięty.

Konkurs rodzinny „Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa” został rozstrzygnięty. Dzięki naszym uczniom i ich rodzicom w naszej szkole zrobiło się naprawdę świątecznie. Powstało wiele przepięknych i fantastycznych ozdób świątecznych. Komisja konkursowa miała bardzo trudne zadanie, ponieważ przygotowane prace były wykonane niezwykle pomysłowo, z wielką starannością i ogromnym zaangażowaniem zarówno dzieci jak i ich rodziców. Konkurs dobiegł końca, ale w naszej pamięci pozostaną piękne prace plastyczne wykonane przez dzieci wraz z rodzicami. Uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i wspaniałe nagrody ufundowane przez Radę Rodziców.

 

Nagrody otrzymali:

 

Łuksik Weronika klasa 1b

Nikodem Urbala klasa 1d

Tatara Weronika klasa 3a

Rachwalska Maja klasa 3c

Janusz Dawid klasa 3d

Kania Agnieszka klasa 3d

Wołowiec Kacper klasa 3d

 

Hadam Zuzanna klasa 4a

Kurosz Jakub klasa 4b

Pomianek Natalia klasa 4c

Byczuk Kornelia klasa 4d

Demko Michał klasa 5b

Chorzępa Mateusz klasa 6a

Pomianek Anna klasa 6a

Szczygieł Gabriel klasa 6a

 

Michał Polak klasa 2b gimnazjum

 

Wyróżnienia otrzymali:

 

Cycoń Nikola klasa 1a

Pytko Mateusz klasa 1a

Rachwalska Milena klasa 1b

Bochenek Jagoda klasa 1d

Witowski Maksymilian klasa 1e

Majchrowska Natalia klasa 3a

Dutka Aleksandra klasa 3b

Purgacz Natan klasa 3b

Kuraszkiewicz Izabela klasa 4d

Mazur Nikola klasa 6b