Nasze sukcesy 2017/2018

Wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Świąteczne chwile zamknięte w ramce"

Uczennica Nadzieja Bosek z klasy 3c otrzymała wyróżnienie w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym pt. "Świąteczne chwile zamknięte w ramce" zorganizowanym przez SP 5 w Rzeszowie. Była to już 10 edycja tego konkursu. Przygotowane przez uczestników konkursu ramki na zdjęcia zawierały świąteczne elementy dekoracyjne. Wszystkie prace były efektownie wykonane i stanowiły piękną dekorację sali, w której rozdawano nagrody. Po uroczystości rozdania nagród laureaci konkursu zostali zaproszeni przez organizatorów na warsztaty plastyczne pt. "Ozdoby świąteczne". Na zajęciach w trakcie nastrojowego słuchania kolęd dzieci wykonały 3 ozdoby: aniołka, szopkę i choinkę.

Gratulujemy artystycznego sukcesu Nadziei.