Nasze sukcesy 2017/2018

I miejsce w Powiatowym Konkursie "Jesienią góry są najszczersze"

W dniu 17 listopada zorganizowany został na Politechnice Rzeszowskiej Dzień Bieszczadzki. W ramach tego dnia rozstrzygnięto Powiatowy Konkurs "Jesienią góry są najszczersze". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 16 w Rzeszowie, we współpracy ze Stowarzyszeniem „Natchnieni Bieszczadem”, Rektorem Politechniki Rzeszowskiej oraz Ruchem Miejskim „Rzeszów Smart Citi”. Patronat sprawowali: Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Rektor Politechniki Rzeszowskiej. Konkurs ten odbywał się w trzech kategoriach: fotografia, praca plastyczna, piosenka. Dzieci ze świetlicy pod kierunkiem p. A. Ustrobińskiej przygotowały na ten konkurs wspaniałe, kolorowe prace plastyczne przedstawiające jesienne Bieszczady.

Bardzo nam miło, że I miejsce w Konkursie "Jesienią góry są najszczersze" zajął uczeń Natan Purgacz z kl. 3b. Gorące gratulacje dla laureata.