Nasze sukcesy 2017/2018

Jeż - jesienny przyjaciel

Czy wiedzieliście, że 10 listopada obchodziliśmy Dzień Jeża?

Z tej okazji świetlica szkolna zorganizowała konkurs na pracę przestrzenną, pod tytułem „Jeż – jesienny przyjaciel”. Dzieci uczęszczające na świetlicę nie zawiodły – zgłoszone zostały 22 prace. 13 listopada odbyło się wręczenie nagród i wyróżnień.

Nagrody zdobyli:

Mateusz Pytko (kl.1a), Julia Kura (kl.1b), Olimpia Blok (kl.1b), Milena Rachwalska (kl.1b), Valeriia Rukh (kl.1 d), Nikodem Urbala (kl.1d), Roksana Kopeć (kl.2d), Gabriela Król (kl.2a) Natan Purgacz (kl.3b), Agnieszka Kania (kl.3d).

Wyróżnienia zdobyli:

Iga Zakorczmenna (kl.1b), Milena Kopacz (kl.1b), Jagoda Bochenek (kl.1d), Anna Jakubska (kl.1d), Antonina Piotrowska (kl.2a), Kacper Cwynar (kl.2d), Julia Westwalewicz (kl.3a), Natalia Majchrowska (kl.3a), Jadwiga Długosz (kl.3b), Jan Godzisz (kl.3b), Jeremiasz Jędrusik (kl.3d), Aleksandra Ulman (kl.3e) .

Gratulujemy i serdecznie zapraszamy do obejrzenia wystawy prac konkursowych w korytarzu świetlicy.