Nasze sukcesy 2017/2018

Konkurs plastyczny pt. "Moje ulubione zwierzątko"

Zwierzęta są dla dziecka towarzyszem dnia codziennego, kompanem do zabaw i przyjacielem. Posiadanie zwierzątka w domu uczy odpowiedzialności i obowiązkowości. Zwierzęta wnoszą radość i spokój w życie dziecka. Uczą empatii i wrażliwości. Pozytywnie wpływają na kształtowanie charakteru u dzieci.  

Konkurs plastyczny pt. „Moje ulubione zwierzątko” zorganizowany przez SP 18 w Rzeszowie cieszył się bardzo dużym zainteresowaniem wśród dzieci. Celami konkursu było: uwrażliwienie dzieci na potrzeby zwierząt, rozwijanie zdolności artystycznych, a także integracja dzieci z przedszkola i szkoły. Uczestnikami konkursu byli wychowankowie Publicznych Przedszkoli 3 i 33 oraz uczniów z klas 1-3 Szkoły Podstawowej nr 18 w Rzeszowie. Dzieci wykonały na konkurs wspaniałe prace wykorzystując różnorodne techniki plastyczne.  Razem było 94 prace. W dniu 30 października 2017 r. odbyło się uroczyste rozdanie nagród z konkursu.

Wyniki konkursu:

KATEGORIA 5-6 LAT

Nagrody:

 1. Aleksandra Szydłowska Przedszkole nr 3
 2. Liliana Zimon Przedszkole nr 33

Wyróżnienia:

 1. Maja Borysowicz Przedszkole nr 3
 2. Julia Rogowska Przedszkole 3
 3. Fabian Kędra Przedszkole nr 33
 4. Maja Zięba Przedszkole nr 33

KATEGORIA 7-9 LAT

Nagrody:

 1. Jadwiga Długosz 3b
 2. Barbara Rzepka 2a
 3. Iga Zakorczmenna 1b
 4. Amelia Stachowicz 2b
 5. Olga Grygiel 3a 

Wyróżnienia:

 1. Natalia Majchrowska 3a
 2. Mateusz Kaczmarek 3d
 3. Kajetan Mazela 2c
 4. Zofia Stokłosa 1a
 5. Nikodem Urbala 1d

Serdecznie gratulujemy laureatom konkursu! Dziękujemy bardzo wszystkim uczestnikom za wykonanie pięknych prac plastycznych i zachęcamy do dalszego rozwijania talentu plastycznego. Zapraszamy do obejrzenia wystawy nagrodzonych prac na korytarzu obok świetlicy szkolnej. Konkurs zorganizowały panie: Marzena Idzik, Natalia Kaleta-Bodzenta, Albina Ustrobińska.