Nasze sukcesy 2017/2018

III miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Recytatorskim

25 października 2017 roku odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski pt. "Cztery pory roku" w Szkole Podstawowej nr 23 w Rzeszowie. Brały w nim udział dzieci z 8 rzeszowskich szkół podstawowych. Gościem honorowym podczas konkursu była znana aktorka Teatru im. Wandy Siemaszkowej i Teatru "Bo Tak" w Rzeszowie Beata Zarembianka. Udzieliła ona recytatorom cennych rad, aby podczas występu starali się być sobą i zawsze dążyli do wyznaczonego celu.

Naszą szkołę reprezentowali na konkursie uczniowie: Antonina Piotrowska 2a, Anna Maciejewska 2a, Barbara Rzepka 2a i Natan Purgacz 3b. Dzieci przygotowała do występu w świetlicy p. A. Ustrobińska.  Wszyscy uczniowie pięknie recytowali wiersze poświęcone wybranym porom roku. Uczniowie wzbogacili swoje występy stosownymi gestami, wspaniale dobranymi strojami i pięknymi rekwizytami. Za przygotowane recytacje wszystkie dzieci otrzymały duże brawa. Bardzo cieszymy się, że III miejsce w tym konkursie zajęła reprezentantka naszej szkoły Antonina Piotrowska recytując wiersz o jesieni.  Serdecznie gratulujemy uczennicy.